TTnet Şikayet Bildirme – Numara İle takip Sorgulama

ttnet

TTnet, Türkiye’nin en fazla şikayet edilen kurumlarından birisi. Sizin de başınıza TTnet ile ilgili bir sorun gelmişse bunu şikayet edebilirsiniz.

TTnet size kotayı aştığınız için, eğer sınırsız abone iseniz kafasına göre çok yüksek faturalar, haciz bildirileri, icra memurları gönderebiliyor. Siz istediğiniz kadar tüketici derneklerine başvurun sonuç almanız zor. Şikayetlerinizi TTnet kanalından yaptığınız zaman yani müşteri hizmetleri ile yaptığınız zaman size şikayet bildirim takip numarası verir. O takip numarası ile durumunuzu takip edebilirsiniz< ama bu haftalar sürebilir çünkü TTnet’ten çok fazla şikayet var, müşteri memnuniyeti nereseyse yok. TTnet şikayet birimi de harıl harıl çalışıyor. Gerçi genelde her zaman müşteri aleyhine karar verirler ama yine de siz takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

359 Responses to “TTnet Şikayet Bildirme – Numara İle takip Sorgulama”

Sayfalar: [33] 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 … 1 » Show All

 1. 359
  AHMET AVCI Says:

  4440375 No.lu telefondan
  bir bayan sesiyle gülüşmeler, ardından geri zekalı diyerek telefonu yüzüme kapattılar.
  Bir müşteriniz olarak bu durumu kınıyor. çok ayıplıyorum. personelinizi gözden geçiriniz. diyorum.
  başka ne diyeyim.

 2. 358
  ahmet1951 Says:

  sozde sınırsız paket 49 tl diye kampanya var dediler.tarife tanımlanmamıs ve 49 yerine 63 tl dediler.bu ne iş arkadas.sınırsız 49 tl yerine 70.25 tl fatura geldi.49 liradan bi kurus fazla odersem adam değilim.

 3. 357
  selçuk Says:

  internetimde kopma sorunu yaşıyorum diye arıza kaydı oluşturdum 15 gün bekledim kimse aramadı bu 1. Tekrar aradım arıza kaydı ve şikayet yaptım ertesi gün biri beni aradı modem isminiz ve numaranız yanlış dedi ve gidin türk telokom binasına yapsınlar dedi. e haliyle bende gittim ordaki arkadaşların bana söylediği eğer modem hatalıysa internete giremezsin seni kandırmışlar işe bak arkadaş biri diğerini satıyo hadi geçtim bunları anlaşma yaptığım paket 8 mbt ama kullandığım 2 mbt miş nie alt yapı oymuş lan banane bundan o senin sorunun anlaşırken söyleyecektin yanlışmıyım?

 4. 356
  Serkan havadir Says:

  3 gundur internet yok yantarafta insat vardi kepce koparmi kablolari pnu yaptilar 3 gunde simdide port hatasi veriyo musteri temdilcisi genel arza var diyo napmamiz lazim

 5. 355
  ayla kalay Says:

  25-26 Kasım 2014 ten buyana telefonum çalışmıyor bilgilerinize arz ederim

 6. 354
  Murat Kutlu Says:

  ayda 69.90 tl para ödüyorum fakat paramın karşılığını alamıyorum bu kadar yavaş internet mi olur Allah aşkına ? biz parayı sokaktan mı kazanıyoruz ? el insaf edin biraz ! en kısa sürede ttnet’den kurtulup superonline yahut uydunet’e geçicem size de tavsiyemdir arkadaşlar ,böyle rezillik olmaz !

 7. 353
  AHMET ARTUÇ Says:

  Aboneliğimi 11/11/2013 tarihin de iptal edip,yine aynı tarih de modemi iade ettiğim halde kurum modem iade edilmedi diye hakkımda icra takibi için dava açmış.Halbuki kurumun bayisi anadolu teknik’e 11/11/2013 tarihin de modemi teslim ettiğime dair belge var.Anadolu teknik yetkilisi yüsa taşkın imzalı teslim aldım belgesi elimde.eğer dava geri çekilmez ise elimdeki belge ile ben mahkemeye başvurup hem kurumdan hem de bayisi anadolu teknik’den davacı olacam.Saygılarımla………..

 8. 352
  Savaş Says:

  Sözleşmem bitti diye yeni tarifem 82 tl aylikmis. Allah aşkina benden habersiz nasil bu fiyata aboneliği devam ettiriyor bunlar ya?? Aylik 82 tl internet mi olur ya bunun hizi ne ki ultraaaaaa++++++ mi bu 82 tl ye fatura mi olur. Somuru mu bu kardeşim. İptal etmeye gidiyorum turk telekom iptal eden görevli gelmis bugun diyor olaya bakar misiniz? Banaa para bindircek gun uzerinden ama iptal edemem diyor ?? SİKAYETCİYİMMMMM MAHKEMEYR VERMEK İCİN AVUKAT İLE KONUSTUM GORUSCEZ MAHKEMEDE

 9. 351
  hasan özkan Says:

  Yaklaşık üç aydır sorun yaşıyorum en az 100 kere arıza bıldırdım ..platın müşteri olmamıza ragmen hiç bir sonuç alamadık…süper hız değil super ilgisizlik var..biz platin müşterıyken bu böyle ise vay normal vatandasın halıne:!

 10. 350
  hüseyin tunç Says:

  intenetim hızlı olması gerekirken çok yavaş ödediğim ücretimin karşılığını alamıyorum

 11. 349
  fatih cilacı Says:

  sayın ttnet yetkilisi,
  yaklaşık 7-8 ay önce aboneliğimi yeniledim keşke yenilemez olaydım.
  abone yenilendikten itibaren (TİVİBU) bugüne kadar telefon görüşmesi yapamıyorum.son bir aydır tv görüntü kalitesi bozuldu donmalar oluyor sürekli.defalarca ttnet teknik servisle görüştüm çözeceklerini, sorunu bitireceklerini söylediler hala çözüm yok.burdan sesleniyorum ya benim sorunumu çözün yada ben tüketici haklarına sizi şikayet edecem.

Sayfalar: [33] 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 … 1 » Show All

Yorum Gonder