TTnet Şikayet Bildirme – Numara İle takip Sorgulama

ttnet

TTnet, Türkiye’nin en fazla şikayet edilen kurumlarından birisi. Sizin de başınıza TTnet ile ilgili bir sorun gelmişse bunu şikayet edebilirsiniz.

TTnet size kotayı aştığınız için, eğer sınırsız abone iseniz kafasına göre çok yüksek faturalar, haciz bildirileri, icra memurları gönderebiliyor. Siz istediğiniz kadar tüketici derneklerine başvurun sonuç almanız zor. Şikayetlerinizi TTnet kanalından yaptığınız zaman yani müşteri hizmetleri ile yaptığınız zaman size şikayet bildirim takip numarası verir. O takip numarası ile durumunuzu takip edebilirsiniz< ama bu haftalar sürebilir çünkü TTnet’ten çok fazla şikayet var, müşteri memnuniyeti nereseyse yok. TTnet şikayet birimi de harıl harıl çalışıyor. Gerçi genelde her zaman müşteri aleyhine karar verirler ama yine de siz takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

429 Responses to “TTnet Şikayet Bildirme – Numara İle takip Sorgulama”

Sayfalar: [39] 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 … 1 » Show All

 1. 429
  mehmet akif sıddıkoğlu Says:

  İki ay önce evimi taşıdım 15 gün nakil sıkıntısı çektim sonunda kablo çekeceksin dediler yaptık bağladılar izin kullandım iki hafta sonra geldim internet bağlantısı yok 5 gün arızanın yapılmasını bekledim bugün gelip yaptık dediler internete bağlanamıyorum müşteri hizmetleri ni aradım bir saat içinde düzelir dediler hala yok iki aydır interneti kullanamıyorum bu mu hizmet

 2. 428
  Metehan Says:

  kargo takip numaram tarafıma ulaşmadı lütfen gerekli bilgilendirmeyi sağlarmısınız

 3. 427
  mustafa hoşoglu Says:

  ttnet mi ben hiç memnun değilim kimseye d tavsiye etmem hergin arıyorum ilgilenen yok 6 ay oldu her gün agrıxa kaydı oluşduruyorum birde gendi suçlarını bize gesmeye calışıyorlar gelir bakrız ama 50 tl alırız 2 sefer geldiler baktılar benim tesisata hic sorun bulamadılar lanet olsun bu ttnete 71 milyon fadura ödüyorum bunlar mileyi kazıklıyor başka bir şey degil

 4. 426
  elif Says:

  TTNET için yazdığım belki de 10. şikayet bu. Yıllardır hizmet aldığım bu firma ocak ayında kotalı yeni bir tarifeye geçmemle beraber hayatımı zehir etti. Bana her ay söz verdikleri ve benimde bu sözlerine güvenerek taahhütte bulunduğum hizmetlerini kusurlu verdi. Her ay yanlış ve yüksek kesilen faturalarla karşılaştım. Her aramada kusurlarını kabul edip, özür dilediler ancak bunun arkası kesilmedi. Ben de tüketici olarak, haklı olarak bu kusurlu hizmeti almayacağımı söyledim. Zor bela hattımı kapattırdım. Şimdi de bana ceza geldi. Bunu kabul etmiyorum.

 5. 425
  Ayfer KARA Says:

  TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİNE
  Geçen yaz 7015768333 hizmet no’lu aylık yazlık TTNET internet hattı aldım. Hat süresi dolduğunda kapandı ve müşteri hizmetleriyle konuştuğumda bu hattın sadece yaz için olduğunu ve kapatıldığını söylediler. Ben yerine kızımın adına ……. no’lu TTNET internet hattı aldım ve hala da bu internet hattını kullanmaktayım. İki gün önce telefonuma 194 lira borcum olduğuna dair mesaj geldi.
  1. Bir internet hattı aktifken diğer internet hattı nasıl aktif oldu?
  2. Ben şu anda başka adreste yaşamaktayım. Bana sorulmadan hattım nasıl aktif hale geldi?
  3. Telefonuma internet hattımın açıldığına dair mesaj geldiği iddia ediliyor, gelmedi.
  4. Teknik ekip gelmeden nasıl internet bağlantısı yapıldı?
  Yapılan bu yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyorum.

 6. 424
  eray adamak Says:

  ttnet fatura bu ay durduk yere 195 tl geldi neden :/ :( sizin yüzünüzden annem interneti kapattıracak üf ya

 7. 423
  metin aktaş Says:

  ben yıllardır ttnet müşterisiyim ve sınırsız üyeliğim her yıl yenilediğim halde 3 ay yüksek geliyo faturam sabit 53.50 ödemem gerekirken 63.50 _ 70.00 ödemem gerekiyo 08.07.2015 tarihinde tekrar yeniledim sözleşmeyi 10.07.2015 fatura yine 70.00 geldi ttnetten ayrılmak istiyorum bilgilerinize sunarım

 8. 422
  Hüseyin TUNÇ Says:

  HATAY ili Arsuz ilçesi karaağaç mahallesinde oturmaktayım elektrikler kesilidiği zaman inernetimizde gidiyor haliyle elektrik geldiği halde internetimiz gelmiyor arıza olarak bildiriyoruz bir gün sonrasına hallediliyor bu sorunumuza bir çözüm istiyoruz .

 9. 421
  funda Says:

  her ay adil kullanım kotası doluyormus 10 tl karşılığı hemen yukseltilebiliyormus. her ay düzenli ödenen faturalara karşılık 140 tl borcumuz varmış ve makbuzlarda elimde ne hikmetse. ev telefonu iptal edildi saniyoruz yalın internet kullanıyoruz saniyoruz meğer sistemde problem varmış ama bizim haberimiz yokmuş eski paketi kullaniyormusuz. ya ben nefret ettim bunlardan.. taahhüt falan umrumda değil en kısa zamanda Allah herkesi bunlardan kurtarsin.

 10. 420
  Fırat Says:

  Ttnet defalarca gitim gelip yapacaklarını söylediler ama gelmiyorlar

  Boşun boşuna fatura ödüyorum müşterileri dikkat almiyorlar

  Buradaki pastane merkezinden şikayetçiyim

 11. 419
  Ahmethan Says:

  ( 341046953 ŞİKAYET KODU )

  İNTERNET AŞIRI YAVAŞ …

Sayfalar: [39] 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 … 1 » Show All

Yorum Gonder