Turknet Arıza Bildirimi Telefon Numarası

turknet

Turknet sorunları ile ilgili sorun çözümleri ve bilgi almak ayrıca Turknet arıza kaydı bırakmak için aşağıda yer alan müşteri hizmetleri tel no ve arıza bildirim kaydı oluşturma adımları belirtilmiştir.

Hem fiber internet hem ADSL hem çevirmeli bağlantı kullanıcıları hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yaşadığı ve yaşayacağı sorunların çözümü için ayrıca bağlantı, kopma, sık-sık net kesilmesi, telefon çalışmaması vs. gibi her türlü sorununuzu Türknet müşteri hizmetleri numarası olan 0850 288 80 80′i aramanız gerekiyor. Turknett’in ayrıca bir arıza bildirim servisi telefonu bulunmuyor. Normal müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi ve arızalarınızı alıyorlar. Şikayetiniz kayıt altına alındıktan sonra, çözüm ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Eğer sorununuz giderilmez ve arıza devam ederse tekrar aramaktan çekinmeyin zira Turknet arızaları çözmek için zamana ihtiyaç duyabilmekte. Arıza bildirim numarası ile sorgulama yapabilme imkanına da sahip olabiliyorsunuz daha önce bildirmiş olduğunuz teknik sorun ve arızalarınız hakkında.

TURKNET TELEFON – ADSL İNTERNET ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

119 Responses to “Turknet Arıza Bildirimi Telefon Numarası”

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 119
  Durmuş akyel Says:

  İnterneti devamlı kesiyor tel 03262160453 ilgilenirseniz iz senvinirim

 2. 118
  hüseyin yavuz acun Says:

  3124384599 numaralı telefonumda çevir sesi yok. İlgilenirseniz sevinirim Saygılarımla.
  Hüseyin Yavuz Acun

 3. 117
  TAYFUN İŞBİL 28583735052 EV TELEFONUM Says:

  sayın turknet yetkilisi yaklaşık bir aydır müşteri temsilcinize ulaşmak istiyorum bir isteğim olacak sizden ağustos itibariyle ayrıldım ama ev telefonum sizde aktif konumdan alındığından diğer şirket ev telefonumu nakil edemiyor,bana yardımcı olursanız sevinirim Ev telefonumun AKTİF hale getirmenizi istiyorum. Şimdiden teşekkür edrim.

 4. 116
  sabri Çatlakcan Says:

  İnternetim bir haftadan beri çekmiyor 651 hata kodu veriyor.İnternet erişimi sağlayamıyorum.Defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen geri dönüş yapmadınız.Mağduriyetimi ya giderin ya da aboneliğimi iptal edin.

 5. 115
  sabri Çatlakcan Says:

  Lütfen bir haftadan beri süren internet arızamı hemen çözer misiniz?Ya da aboneliğimi iptal edin.Müşteri temsilcinize ulaşamıyoruz.Size döneceğiz diyorsunuz dönmüyorsunuz.Sorunumu hemen çözünüz.

 6. 114
  Erdogan Says:

  20 gün oldu arıza kaydı bırakmalı dönüş olmadı hala beklemedeyiz defalarca aramamıza rağmen bilgisayar sesli yanıt sistemi geliyor karşımızda muatap bulamıyoruz

 7. 113
  cavit yalçın Says:

  ev telefonum arama vee aranamıyorum ilgılenırmısınız teşekkürler

 8. 112
  Sevda çolak Says:

  Dünden beri internetim yok.Arızaya bildirdik arayan soran yok.müşteri temdilcisine ulaşmak hak getire.Bu nedir ya?muhatap olacak kimse yok ortada..

 9. 111
  Hanife artunc Says:

  Internetim ve telefonum hala yapilmadi bir hafta oldu ilgilenen yok bu nebicim turknet anlamadim bakin artik yapin su internet ve telefonumu biktim yaaa

 10. 110
  Osman degirmenci Says:

  Modem değiştirildi yeni modemde net ışığı yanıp sönüyor devamlı olarak internet yok yardımcı olur musunuz

 11. 109
  sultan şengül Says:

  10 n gündür telefon arza kayıdı bildirdim ama hiç ilgilenen yok bu kadar sorumsuzluk olmaz size ulaşmak mümkün deyil lütfen ilgilenin burası iş yeri ilgilenmiyorsanızda bu hattı iptal edin bize buşana para ödetmeyin arzalı telefon

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Yorum Gonder