D-Smart Arıza Bildirimi Telefon Numarası

d-smart

D-Smart’ta yaşanan sorunlar ile ilgili çözüm aramak ve D-Smart arıza kaydı bırakmak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Televizyon, yayın, internet bağlantısı, sinyal yok, sinyal gelmiyor, yetkili teknik servis gibi her türlü sorununuzu Dsmart müşteri hizmetleri numarası olan 0850 266 0266′yı aramanız gerekiyor. Dsmart’ın ayrıca bir arıza bildirim servisi telefonu bulunmuyor. Normal müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi ve arızalarınızı alıyorlar. Şikayetiniz kayıt altına alındıktan sonra, çözüm ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Eğer sorununuz giderilmez ve arıza devam ederse tekrar aramaktan çekinmeyin zira Dsmart arızaları hemen çözen bir kurum değil. Arıza bildirim numarası ile sorgulama yapabilme imkanına da sahip olabiliyorsunuz özellikle de çağrı merkezini aradıktan sonra.

D-SMART ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

52 Responses to “D-Smart Arıza Bildirimi Telefon Numarası”

Sayfalar: « 5 4 3 [2] 1 » Show All

 1. 19
  Ali kemal kilic Says:

  Lazim oldugunda ulasmak mumkun degil ariza icin acincada boyle numara yok ohhhh ne ala… Ama yeni uyelik icin basvurular acik cok buyuk kurumsal AYIP

 2. 18
  sadiye yesim ertosun Says:

  Nasil bir kurumdur paketi satarken canavar gibiler arıza olunca telefona bile ulasilamiyor 6 aydir internet yok bin pisman oldum ödeyecegim telefon parasi cabasi hartik yasal yollara basvuracagim

 3. 17
  Sara tolunay emrecik Says:

  Bugün internetim çalışmıyor tel ile arıza kaydı bırakabilmek için 30 dk tel da bekledim ancak müşteri hizmetleriyle görüşmem mümkün olmadı . Beklemeden nasıl arıza kaydı yaptırabilirim

 4. 16
  Serdar haslaman Says:

  Yavv arkadar bu nasil bir hizmettir internetim yok ariza bildirimi oldu ama arayan soran yok mahkemeye verecegim

 5. 15
  H mtn Says:

  aıza 48 saat sonra giderilir size ulaşılır diyor 72 saati geçti arayan soran yok
  faturayı hemen gönderirsiniz ama
  ne kalitesiz ve başıboş yalancının en önde gideni bir kurum.
  Digitürk denemenin zamanı gelmiştir…!!!

 6. 14
  Şerife Dağdelen Says:

  internetim sürekli kesiliyor telefonla teknik servise ulaşamıyorum bağlayacağız deyip bekletiyorlar 3 saattir telefonun başındayım teknik servise ulaşabilmiş değilim o itici müziği dinleyerek bekliyorum. D Smartın abonelerine bu kadar kötü davranmasını anlayabilmek çok zor..

 7. 13
  Şerife Dağdelen Says:

  internetimde sorun var sürekli kesiliyor.müşteri hizmetleri teknik ervisi bağlayacağım bekleyin diyor ama teknik servise ulaşmak bir türlü mümkün olmuyor.müşterilerinizle iletişim sağlamak bu kadar mı zor..

 8. 12
  Ayse Yılmaz Says:

  Gunlerdir yayinim yok ilgili numaraniza ulasamiyorum…musteri hizmetleri geri dinmezse kanuni islem baslatacagım.

 9. 11
  habibe gülşen Says:

  internet hizmeti alamıyorum…arıza kaydı yapıldı….fakat hiçkimse aramadı…gelmedi….lütfen burası bir işyeri ….acilen çözüm istiyorum…..

 10. 10
  Azime Özer Says:

  Ekranda yol halinde karlanmalar var. Özellikle bazı kanalların yayını yok, fişi çekip yatıyorum sıfırlanmıyor. Sorunumu anlatmak için telefonla arıyorum asla açılmıyor. Neden tel nosu veriyorsunuz açmayacaksanız? İnsan karşısında muhatap arıyor, yarım saat kolum uyuşana kadar aynı reklamları dinleterek zamanımı çalıyorsunuz. Kınıyorum, lütfen dönüş yapın.

 11. 9
  recep Says:

  D-SMART ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Sayfalar: « 5 4 3 [2] 1 » Show All

Yorum Gonder