D-Smart Arıza Bildirimi Telefon Numarası

d-smart

D-Smart’ta yaşanan sorunlar ile ilgili çözüm aramak ve D-Smart arıza kaydı bırakmak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Televizyon, yayın, internet bağlantısı, sinyal yok, sinyal gelmiyor, yetkili teknik servis gibi her türlü sorununuzu Dsmart müşteri hizmetleri numarası olan 0850 266 0266′yı aramanız gerekiyor. Dsmart’ın ayrıca bir arıza bildirim servisi telefonu bulunmuyor. Normal müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi ve arızalarınızı alıyorlar. Şikayetiniz kayıt altına alındıktan sonra, çözüm ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Eğer sorununuz giderilmez ve arıza devam ederse tekrar aramaktan çekinmeyin zira Dsmart arızaları hemen çözen bir kurum değil. Arıza bildirim numarası ile sorgulama yapabilme imkanına da sahip olabiliyorsunuz özellikle de çağrı merkezini aradıktan sonra.

D-SMART ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

52 Responses to “D-Smart Arıza Bildirimi Telefon Numarası”

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

 1. 52
  Nur karaca Says:

  3gündür yayın alamıyorum, sinyal yok uyarısı çıkıyor, müşteri hizmetlerini aradım, telwvizyondandır diye atlattı, şikayetçiyim

 2. 51
  Melek solak Says:

  Internetim calışmıyor 3 günden beri..müşteri hizmetlerini arıyorum sorununuzu bildirdik hallolcak size döncekler deniyor kimsenin döndügü sorunu hallettigi yok yani zorla yasal yollaramı başvurayım…para ödüyorum internetimi kullanamıyorum ma
  gdur ediliyorum

 3. 50
  Hale Bicici Says:

  İnternet bağlantısı yapıldı ancak eve sinyal gelmediğinden hizmet alamıyorum.Müşteri hizmetleri bu konuda çok yetersiz. Arıza kaydı açıldı ancak ne gelwn verdi neden giden. Alt yapı var diyorlar ancak koca binada bir tek bendemi var bu sorun anlamadım.bu konuda çok yetrsiz ve basarisizsiniz.Olay sadece satmak mi?Musteri memnuyeti anlayışınız bumu?

 4. 49
  Elif Says:

  2gunden beri internet hizmeti yok zor bela
  Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de teknik
  arıza diyorlar bu nasıl birşey

 5. 48
  sadık şen Says:

  internet erişim sinyalim çok zayıf birkac kez arıza bildirimi yaptım telefon destegi ile sorunlarım çozulmeye çalışıldı ama netice alamadım.
  internet aboneligimi iptal etmeden son kez birkez daha internet erişimim düzeltilmesini talep ediyorum.
  tel: 533 330 38 88

 6. 47
  Arif Berberoğlu Says:

  4 gündür internetim arızalı 08502660266 nolu telefonu arıyorum hep aynı sözler icraat yok bu nasıl bir hizmet anlayışı

 7. 46
  günay Says:

  2 günden beri yayın alamamaktayız acilen çözümünü ulaşmanızı rica ederiz… üyelik numaramız :17090795

 8. 45
  Pınar Says:

  Pazartesi gününden beri evimin önündeki internet kabloları koptuğu için internet kullanamıyorum. Defalarca aramış olmama rağmen ancak bugün öğlene doğru kopan kablolar yapıldı ama sorun kalmadı demelerine rağmen internetim hala yok bu sorumsuzluğun sebebi nedir? Bir haftadır bütün işlerim aksadı. İlgililere duyurulur

 9. 44
  Gökçen Says:

  Sayın yetkili dünden beri arıyorum lütfen artık dönün tv seyredemiyoruz sinyal yok arayın lütfen

 10. 43
  MEHMET HİM Says:

  sayfa açamıyorum…süreklilik arzetti. hızımda bi sorun var demişlerdi arıza kaydı aldılar biraz iyi gitti.şimdi bir haftadır bu ne…??

 11. 42
  Tayfun Says:

  Internet kopuyorrrrrrr

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

Yorum Gonder