Digiturk Arıza Bildirimi Telefon Numarası

çağrı merkezi

Digiturk’te yaşanan sorunlar ile ilgili çözüm aramak ve Digiturk arıza kaydı bırakmak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Televizyon, yayın, internet bağlantısı, sinyal yok, sinyal gelmiyor, yetkili teknik servis gibi her türlü sorununuzu Digitürk müşteri hizmetleri numarası olan 0212 473 7373′ü aramanız gerekiyor. Digiturk’un ayrıca bir arıza bildirim servisi telefonu bulunmuyor. Normal müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi ve arızalarınızı alıyorlar. Şikayetiniz kayıt altına alındıktan sonra, çözüm ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Eğer sorununuz giderilmez ve arıza devam ederse tekrar aramaktan çekinmeyin zira Dijitürk arızaları çözen bir. Arıza bildirim numarası ile sorgulama yapabilme imkanına da sahip olabiliyorsunuz özellikle de çağrı merkezini aradıktan sonra.

DIGITURK ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

10 Responses to “Digiturk Arıza Bildirimi Telefon Numarası”

 1. 10
  Sabri Says:

  Görüntü Yok yayın gelmiyor Müşteri hizmetleri dediğini 10 kez yaptık olmuyor

 2. 9
  Ali Says:

  Geri dönüş olmadı

 3. 8
  Ali Says:

  Problem 3 saatir devam ediyo kartı çıkartıp yeniden takıyorum fişi çıkartıp yeniden takıyorum problem çözülmedi E06-4 diye yazı çıkıyo

 4. 7
  digiturk denilen sistem bir kandırmacadır..arıza da çalışmaz.ismail Says:

  digiturk sistemi iyi çalışmayan , tüketiciye hizmet vermeyen tuzak bir kurumdur. olumsuz bir şey yazıncada mail adresi geçersiz diye kabul etmez..

 5. 6
  yildirim tuna Says:

  Ankara ariza cevap vermiyor.. telefonu acmiyor.. rezalet..

 6. 5
  Azer Çöllü Says:

  Arıza kaydı bildirdi arayan soran yok

 7. 4
  SELÇUK GÜRKAN Says:

  dekoderim bir kanalda kilitlendi işlem görmüyor kumandadanda işlem görmüyor servisi aradım müşteri hizmetlerine arıza kaydı yapın diyor müşteri hizmetlerine arıza kaydı yapamadım verdikleri numarada öyle bir adım yok arıza kaydı almıyor yardımcı olmanızı bekliyoruz.

 8. 3
  LEVENT ONUR Says:

  Arkadaş ne digiturkmiş 2aydır arzabildirmiştim halen gelecekler sözleşme biterbitmez iptaletireceğim digiturkune

 9. 2
  attila saygı Says:

  Kumanda arızalı.02124737373′ten teknik elemana ulaşmak imkansız.Daha önce bir kez daha arızalanmıştı ve teknik servis uzaktan çözmüş idi.Neden soru soracak bir teknik elemana ulaşamıyorum? Abuk subuk yönlendirmelerle neden insanları devamlı oyalıyorsunuz? Neden kumanda arızası için neler yapılacağı düzenlenmiyor ve bilgilendirme yok?

 10. 1
  şükran Bakırsever Says:

  ESKİŞEHİR EVİMDEKİ YAYIN TEKNİK SERVİS ELEMANINIZ 13.00DE BAŞKA BİR ABONE İÇİN ÇATIYA ÇIKTIKTAN SONRA YAYIN KESİLDİ. SONRA 2124737373 Ü ARADIM. SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ. SÜREKLİ ÜST MENÜ ALT MENÜ SONUÇ YOK. EKRANDA E52-32 YAZIYOR. 2124737373 TELEFONUNUZDAN SONUÇ ALAMIYORUM. ÖĞLENDEN BERİ UĞRAŞIYORUM. İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUM. BAŞKA ABONENİN SORUNUNU ÇÖZERKEN BENİM YAYINIMI ELEMANINIZ KESTİ.ŞİKAYETÇİYİM VE MAĞDURUM.

Yorum Gonder