Everest Modem Arıza Müşteri Hizmetleri Telefonu

everest modem

Everest modem sorunları ile ilgili sorun çözümleri ve bilgi almak ayrıca Everest arıza kaydı bırakmak için aşağıda yer alan müşteri hizmetleri tel no ve arıza bildirim kaydı oluşturma adımları belirtilmiştir.

 

Telekomünikasyon sektöründe Türkiye’ye yeni gelmiş olmasına rağmen kısa zamanda 3G modem, fiber modem, kablolu modem, kablosuz (wi-fi) modem ve ADSL modem ürünlerinde kendinden bahseden, kendisine özgü bir müşteri portföyü oluşturan Everest modem yetkili teknik servisi ve Everest çağrı merkezi ve yetkili teknik servis distrübütörü ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece modem değil aynı zamanda kulaklık, mikrofon, speaker, bilgisayar ve diğer aksesuarlar ile bilinen teknolojisi sunumcusu Everest modem arayüzü kurulumu ayarları ve teknik  destek müşteri hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi burada yayınlayabilirsiniz.

EVEREST ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

4 Responses to “Everest Modem Arıza Müşteri Hizmetleri Telefonu”

 1. 4
  Esat doğan Says:

  Valen bağlantı kuraramıyorum ama yine de aynı bağlanıyorum

 2. 3
  ekrem erçin Says:

  18.11.2016 tarihinden itibaren telefonum ve internetim arızalı 4 sefer arıza kaydı oluşturuldu hala cevab yok .eğer buranın yetkilisi varsa lütfen ilglensin,bedavadan fatura ödüyoruz.

 3. 2
  Alim Kayur Says:

  Evtelefonu ve internet calismiyor Ben yurd disin dan Ariyorum baglanti kuramiyorum Lütfen ariza si neyise bakin
  Alim Kayur
  Talas Koccagiz mah.
  KAYSERI

 4. 1
  zyrokdub Says:

  mp3dj.eu internet site

Yorum Gonder