Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri Nasıl Yapılır

turkcell

Her gsm operatöründe olduğu gibi Turkcell’de de bedava internet paketi kazanma şansı yer alıyor. Ancak Turkcell hediye internet paketleri Vodafone ve Avea (Türk Telekom)’dan farkı olarak puan kazanma uygulaması Sarı Kutu ile ücretsiz internet paketi yapma şansınız yer alıyor.

TURKCELL ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYALARI

Her tarifeye ya da aboneye özel çeşitli bedava internet paketleri yer alıyor. Ancak Turkcell sarı kutu internet paketleri ile puan kullanarak ücretsiz internet hakkı alabilirsiniz. Faturalı ve Hazır Kart abonelerinin yararlanabildiği Sarı Kutu’da, aylık 500 mb internet paketi, üç aylık 500 mb internet paketi, üç aylık 250 mb internet paketi, sosyal medya paketleri ya da Facebook internet paketleri olmak üzere çeşitli alternatifler mevcut. Bunun için sarı kutuya giriş yaparak alışverişinizi yapabilirsiniz. Sarı kutuya giriş yapmak için Turkcell şifresi edinmeniz gerekiyor. Bunun için de sifre yazıp 2222′ye gönderebilirsiniz. Gönderdikten birkaç saniye sonra şifreniz sms olarak gelecektir. Şifre talepleri ücretsizdir. Hattınızdan tl düşmez ya da faturanıza herhangi bir ücret yansımaz. Sarı kutuda biriken puanlarınızla, hediye katalogunda dilediğiniz paketi alabilirsiniz. Eğer sarı kutunuzda yeterli puanınız yoksa, ”Üzgünüz, bu hediyeyi almak için puanınız yeterli değil. Puanlarınızı biriktirmeye devam edebilir ya da başka bir hediye seçebilirsiniz.” uyarısı alacaksınız. Eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz, avans puan kullanarak internet paketi alabilirsiniz.

*** ücretsiz internet ayarları turkcell hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

One Response to “Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri Nasıl Yapılır”

  1. 1
    orhan elaziz Says:

    Telefonumuz ON GÜNDÜR arizali servis rica ediyorum.

Yorum Gonder