İnternet Nakil İşlemleri Nasıl Yapılır – Kaç Gün Sürer

nakil

Tayin başta olmak üzere çeşitli nedenlerle şehir değiştiren ya da ilçe, semt, mahalle, cadde, apartman, konut değiştirme işlemleri sonucunda interneti iptal ettirmek yerine interneti taşımak olarak da bilinen Turkcell Superonline nakil işlemleri – Ttnet nakil işlemleri – Turknet nakil işlemleri – Türk Telekom nakil işlemleri – Kablonet nakil işlemleri – Uydunet nakil işlemleri – Doping nakil işlemleri hakkında genel bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İNTERNET NAKİL İŞLEMİ KAÇ GÜN SÜRER

Her servis sağlayıcıya göre değişen bir durumdur. Örneğin Türk Telekom adsl nakil işlemleri için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra size randevu verilmesi için tekrar aranması gerekiyor. Ancak Türk Telekom nakil başvurusu için size kimse dönmüyor. Dolayısıyla sizin tekrar tekrar Türk Telekom’u arayarak nakil talebinde bulunmanız gerekiyor. Türk Telekom ile Ttnet birleştiği için TTnet nakil işlemleri de aynı şekilde yapılmakta ve nakil ücreti 24 TL. Nakil ücreti ilk faturanıza yansıtılıyor. Ayrıca nakil başvurusu yaptığınız anca artık eski yerinizdeki interneti (adsl veya fibernet) kullanamıyorsunuz. Ta ki yeni evinize ya da işyerinize internet taşıma işlemi bitene kadar. Bu aradaki süre de uzun olduğu için epey bir süre internetsiz kalacaksınız.  Bu yüzden sık sık Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak (444 1 444) ilgili telefon tuşlamalarını yapıp, nakil işlemlerine bağlanıp, talebinizi tekrarlayınız.

 

** internet taşıma nasıl yapılır hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

Yorum Gonder