Asus Modem Arıza Müşteri Hizmetleri Telefonu

asus modem

Asus modem sorunları ile ilgili sorun çözümleri ve bilgi almak ayrıca Asus arıza kaydı bırakmak için aşağıda yer alan müşteri hizmetleri tel no ve arıza bildirim kaydı oluşturma adımları belirtilmiştir.

 

Telekomünikasyon sektöründe Türkiye’ye yeni gelmiş olmamasına rağmen kısa zamanda 4G modem, fiber modem, kablolu modem, kablosuz (wi-fi) modem ve ADSL modem ürünlerinde kendinden bahseden, kendisine özgü bir müşteri portföyü oluşturan Asus modem yetkili teknik servisi ve Asus çağrı merkezi (0850 522 2787) ve yetkili teknik servis distrübütörü ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece modem değil aynı zamanda kulaklık, mikrofon, speaker, bilgisayar ve diğer aksesuarlar ile bilinen teknolojisi sunumcusu Asus modem arayüzü kurulumu ayarları, şifre değiştirme, router driver ve teknik  destek müşteri hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi burada yayınlayabilirsiniz.

ASUS ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

Yorum Gonder