Vodafone Arıza Bildirimi Telefon Numarası

vodafone

Vodafone sorunları ile ilgili sorun çözümleri ve bilgi almak ayrıca Vodafone arıza kaydı bırakmak için aşağıda yer alan müşteri hizmetleri tel no ve arıza bildirim kaydı oluşturma adımları belirtilmiştir.

 

Hem fiber internet hem ADSL hem çevirmeli bağlantı kullanıcıları hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yaşadığı ve yaşayacağı sorunların çözümü için ayrıca bağlantı, kopma, sık-sık net kesilmesi, telefon çalışmaması vs. gibi her türlü sorununuzu Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 0850 542 0000′i aramanız gerekiyor. Vodafone’un ayrıca bir arıza bildirim servisi telefonu bulunmuyor. Normal müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi ve arızalarınızı alıyorlar. Şikayetiniz kayıt altına alındıktan sonra, çözüm ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Eğer sorununuz giderilmez ve arıza devam ederse tekrar aramaktan çekinmeyin zira Vodafone arızaları çözmek için yavaş kalmaktadır. Arıza bildirim numarası ile sorgulama yapabilme imkanına da sahip olabiliyorsunuz daha önce bildirmiş olduğunuz teknik sorun ve arızalarınız hakkında.

VODAFONE TELEFON – ADSL İNTERNET ARIZA HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ. YAZDIKLARINIZ, ANINDA YAYINLANIR.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

4 Responses to “Vodafone Arıza Bildirimi Telefon Numarası”

 1. 4
  Örünler Tekstil Says:

  İki haftadır müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Sabit hatlarımızda sorun var. Bize en kısa zamanda 0532 236 81 37 no’lu telefondan bize ulaşmanızı rica ederim.Aksi taktirde başka bir operatöre geçeceğiz.

 2. 3
  Mehmet Oran Says:

  Modemim arızalı lütfen en kısa zamanda tarafınızdan bu arızanın giderilmesini istiyorum aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağim

 3. 2
  Enver Ünsl Says:

  Günaydın:
  Beyler hemen her sabah saat 08 cıvarı benim internet baglantısı kesiliyor, sınırlı
  Yazıyor. Bunu lütfen inceleyin yoksa ilk fırsatta sizden ayrılacağm
  Yaptığınız hizmet çok uzak aldığınız para boğazınızda kalıt
  Birde hergün 4-5 kez telefon edip rahatsız etmenizden de bıktım, yeni teklifi ne yüzle yapmak için gencecik insanlara görev veriyorsunuz, uyanma bit miş yazıklar olsun

 4. 1
  Sami turken Says:

  Internet hattimda sorun var internetim çalışmıyor

Yorum Gonder