Uydunet Netmaster Modem Kurulumu Yapmak – Nasıl Yapılır

netmaster uydunet

Modem kurulumları rehberinden – Uydunet Netmaster modem kurulumu yapmak istiyorum diyenler için aşağıda ayrıntılı ve bazıları için resimli anlatım içeren kurma yöntemleri yer alıyor.

UYDUNET NETMASTER MODEM KURULUMU NASIL YAPILIR

Genelde Uydunet modem kampanyası kapsamında verilen; Netmaster Uydunet modem nasıl kurulur sorusunun pek çok yanıtı vardır. Bu ilk defa kurulum ile daha sonraki kurulumlara göre değişir. İlk kurulum, ilk kez internet aboneliği esnasında veya Ttnet internet nakil işlemleri sonrasında yapılır. Bu durumda sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur. Türksat Uydunet müşteri hizmetleri 0850 804 0126 numaralı telefonu arayarak teknik destek ekibinin size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise kendileri evinize veya işyerinize gelerek kurulumu ücretsiz olarak yapıyorlar.

Eğer bir şekilde Uydunet Netmaster modem internet kurulum programı üzerinden modem kurmak istiyorsanız burada kullandığınız modemin markasına göre değişkenlik gösterse de (Airties, Zoom, Zyxel, Tp-link vb.) temelde hepsinin kurulumu aynıdır. Modem ile birlikte gelen cd veya kurulum programını bilgisayara tanıtarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak temel bilgisayar deneyimine de sahip değilseniz yine yukarıda verilen müşteri hizmetlerinden teknik destek alabilirsiniz. Telefondaki yetkili, size adım adım kurulum yaptırmakta ve anlık olarak bunu takip etmektedir. Dolayısıyla en kolay ve pratik yol bu şekilde olacaktır. Gerekli olan IP adresi, kullanıcı adı, şifre (parola) teknik destek tarafından size verilmekte veya sizin belirlemeniz istenmektedir. Uydunet modem arayüz şifresi nedir veya şifresini unuttum diyorsanız, bu her modem için sabittir. Genelde admin – admin olabileceği gibi modem markasına göre değişkenlik de gösterebilmektedir. Netmaster arayüz ip, şifre ve kullanıcı adı konusunda da yine mh, size yardımcı olmaktadır.

*** Netmaster Uydunet modem ayarları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bu konu hakkında buraya tıklayarak soru sorabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Bu konuyu takip etmek için buraya tıklayarak rss kaynağına ulaşabilirsiniz.

Yorum Gonder